Şehr-i Sanat Baklava ve Börekçisi

Gaziantep'e gitmenize gerek yok!

Günlük üretiyoruz, sunuyoruz.

Biz, baklavanın odun ateşinde pişirildiği ve lezzet harmanının ağız tadınıza en uygun hale getirildiği, mağazamızda sıcak ve soğuk içeceklerle servis edildiği bir firmayız. Biz, baklavanın ana vatanı olan Gaziantep’teki gibi tatlı severlerimizin damak tadına en uygun, en lezzetli ve en kaliteli şekilde sunabilmek için hizmet veriyoruz. Biz, HACCP ve ISO kalite standartlarında baklava ve börek çeşidi üreterek tüketicilerimizin beğenisine sunmaktayız. Biz, baklavayı sadece Trakya’da değil, Türkiye’nin marka ismi yapabilmek için çabalayan bir firmayız.

Biz, baklavayı sadece Trakya’da değil, Türkiye’nin marka ismi yapabilmek için çabalayan bir firmayız. Biz, Çorlu’da bir adım yakınınızdayız. Mağazamızla haftanın 7 günü her saatinde baklava lezzetini tadabileceğiniz, sevdiklerinizle huzur bulabileceğiniz bir mekanız.

Başta baklava olmak üzere Türk mutfağının geleneksel tatlılarının önemli temsilcilerinden birisi olan Şehr-i Sanat Baklavacısı olarak biz, sadece mağaza konsepti ve perakende hizmetleri veren değil aynı zamanda toplu yemek üretim firmalarına, süper marketlere, pastanelere, restoran ve otellere de toptan satış ve dağıtım konularında hizmet veren bir firmayız.

Şube Müdürü: Fatih Akgün
0 282 673 83 83 pbx

DAHA FAZLA BİLGİ

Birlikte güzellikleri paylaşalım

Hangi sektörde olursanız olun, yaptığınız işi sevmeniz, ona gönül bağıyla bağlı olmanız ve alanınızda daha çok uzmanlaşmak, marka olabilmek için yarışmanız gerekir. Kapitalizmin getirdiği değerlerden olan “para kazanmak” ilk amacınız olursa, belki para kazanabilirsiniz, ama insan kazanmayı, insana yatırım yapmayı beceremezseniz, bir gün işlerinizin yolunda gitmediğini fark edecek ve belki de iş yaptığınız sektörde başarısız olmaya mahkum olacaksınız.

DEVAMINI OKU

HABERLER